چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
پرچم

عکس

اخبار

اخبار

نشست خبری بیستمین جشنواره چاپ برگزار شد
نشست خبری بیستمین دوره جشنواره ملی چاپ با حضور مهرزاد دانش، رئیس جشنواره؛ محمد حسین شهامت پور، دبیر علمی و محسن شمس، مدیر اجرایی این جشنواره روز دوشنبه (27 بهمن ماه) در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
جلسات انتخاب برترین ‎های بیستمین جشنواره چاپ در سه بخش برگزار شد
مدیر اجرایی بیستمین جشنواره ملی چاپ از برگزاری جلسات کمیته انتخاب صادرکننده نمونه، بانوی فعال حوزه چاپ و نوآور کارآفرین این دوره از جشنواره با حضور فعال اعضای صنف خبر داد.
جلسات انتخاب برترین‎های بیستمین جشنواره چاپ در سه بخش برگزار شد
مدیر اجرایی بیستمین جشنواره ملی چاپ از برگزاری جلسات کمیته انتخاب صادرکننده نمونه، بانوی فعال حوزه چاپ و نوآور کارآفرین این دوره از جشنواره با حضور فعال اعضای صنف خبر داد.
کارشناس برتر بیستمین جشنواره چاپ انتخاب شد
مدیر اجرایی بیستمین جشنواره ملی چاپ از برگزاری جلسه و انتخاب کارشناس برتر چاپ خبر داد.
معرفی توانمندی‌های حوزه چاپ باید از کارکردهای جشنواره باشد
مدیر چاپخانه نور حکمت گفت: معرفی توانمندی‌های صنعت چاپ کشور به صنایع مختلف باید از جمله کارکردهای جشنواره صنعت چاپ باشد.
فضای رقابت یکسان بین چاپخانه‌های تهران و استان‎های دیگر ایجاد شود
رییس اتحادیه چاپخانه‌داران گلستان گفت: جشنواره صنعت چاپ اقدام و رویکرد بسیار خوبی است که موجب ایجاد رقابت بین چاپخانه‌داران و فعالان این حوزه می‌شود و کیفیت محصولات چاپی نیز در این رقابت رشد و ارتقا پیدا می‌کند.
دریافت سیمرغ چاپ نقش مهمی در جذب مشتریان دارد
عضو هیات مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران قم از اهمیت دریافت سیمرغ چاپ برای چاپخانه‌داران و توجه مشتریان برای سفارش کار خبر داد.
بررسی بیش از 140 پرونده در کمیته‌های انتخاب برترین‎های جشنواره چاپ
مدیر اجرایی بیستمین جشنواره ملی چاپ از صدور احکام کمیته‎های انتخاب برترین‎های بیستمین جشنواره چاپ خبر داد.
مسعود فرشی فرید:  پیشنهاد افزودن بخش بین‎الملل به جشنواره ملی چاپ
دبیر اسبق مسابقات تخصصی چاپ با اشاره تثبیت جایگاه جشنواره چاپ در کشور گفت: ما هیچ رویکرد بین‌المللی برای این جشنواره نداشته‌ایم و خوب است یک رویکرد صادرات در این جشنواره داشته باشیم.
اضافه شدن بخش تبلیغات در بیستمین جشنواره ملی چاپ
مدیر اجرایی جشنواره چاپ از افزوده شدن بخش تبلیغات به بیستمین ملی چاپ خبر داد و گفت: با توجه به افزوده شدن این بخش زمان ارسال آثار تا 20 بهمن ماه تمدید شد.