چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
پرچم

عکس

نمایش جزییات خبر
استان آذربایجان شرقی
۱۰ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۴۴

فراخوان طراحی پوستر چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ آذربایجان شرقی منتشر شد

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از انتشار فراخوان طراحی پوستر چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ استان خبر داد.

"وحید حسین‌زاده" گفت: با توجه به اینکه در سال جاری، روز ملی صنعت چاپ مصادف با ایام سوگواری  و شهادت حضرت سید الشهدا (ع) ، زمان برگزاری آیین‌های این روز به 12 آبانماه 99 موکول شده و همچنین شیوه برگزاری به علت شیوع ویروس  کرونا متفاوت ‌خواهد بود.

وی با اشاره به شرایط شرکت در این فراخوان،‌ گفت:‌ مضمون فراخوان گرامیداشت چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ آذربایجان شرقی، جایگاه چاپ در کلیه عرصه های زندگی و تجلیل از برگزیدگان این صنعت با رویکرد تشویق و رعایت پروتکلهای بهداشتی در مبارزه با ویروس کرونا و استفاده از ماسک خواهد بود.

حسین‌زاده تصریح کرد:‌ چنانچه عدم تأیید اصالت اثر در هر یک از مراحل جشنواره احراز شود، اثر از رقابت‌ حذف خواهد شد و اثر ارسالی نباید تاکنون در هیچ مسابقه یا جشنواره‌ای حائز رتبه شده باشد.

معاون فرهنگی اداره کل افزود: قطع آثار طراحی شده می‌بایست 25*35 سانتی متر و با دقت 300dpi  باشد.

وی گفت: پس از گزینش آثار توسط هیات داوران در تاریخ  آبانماه ، به نفرات اول و دوم جوایز نفیسی  تعلق خواهد گرفت و در ضمن طرح منتخب  نفر اول به عنوان طرح پوستر و طرح تبلیغاتی محیطی استفاده خواهد شد.

حسین‌زاده آخرین مهلت ارسال آثار را تا ساعت 24 روز 30 مهرماه 1399 عنوان کرد .

اشتراک در